Neville Lancelot Goddard (1905–1972) oli 20. sajandi üks mõjukamaid metafüüsika õpetlasi ja Uue Mõtte autoreid ning kõnelejaid. Tema kirjutised ja ideed jätkavad laia levikut ning on populaarsed ka 21. sajandil. „Saladus peitub tundesˮ on üks Neville Goddardi KÕIGE VÕIMSAMAID raamatuid. 

Ta näitab sulle TÄPSELT, kuidas luua soovitud reaalsust ja annab sulle meetodid selle jõu vallandamiseks. See raamat räägib soovide ellu viimise kunstist. See teos on küll väike, kuid sisutihe. Selles on varandus – selgelt kirjeldatud tee oma unistuste täitmiseks.

Raamat tutvustab teadvuse seaduse toimimist unes, palves ja tundes.

Mõned tsitaadid raamatust:

"SEE maailm ja kõik selles olev on inimteadvuse materialiseerunud väljendus. Teadvus on kogu maailma põhjus ja samas ka sisu."

"Sinu soovid pole alateadlikult vastuvõetud seni, kuni sa pole kujutlenud nende realiseerumisega kaasnevat tunnet."

"Sinu suurimaks saavutuseks on oma mõtete ja tunnete üle kontrolli saavutamine."

"Kasuta und ja palvet oma soovitud olukordade ellu viimiseks."

"Uni on uks taevasse. See, mille võtad omaks tundega, tood sa maailmas esile olukorra, tegevuse või asjana. Seega maga tundega nagu su soov oleks juba täitunud."


Raamatu mõõdud 16x11,5 cm, maht 80 lehekülge. Kõvaköide, esikaanele pressitud hõbedases toonis pealkirjaga.

Paberraamatu soovitatav jaehind 9,49 ja e-raamatul 5,90 eurot.

Raamat on saadaval Apollo, Rahva Raamatu kauplustes või kirjastusest.

Kas sa oled kunagi mõelnud, kes sa päriselt oled ja milleks sa tegelikult suuteline oled? „Teadvusest“ leiad mõned vastused neile küsimustele.
„Teadvus“ on reaalsuse loomise, uurimise ja teadvuse kasutamise käsiraamat.
Raamat põhineb aastate pikkuse uurimustöö ja katsetuste tulemustel. Avaldame esimest korda oma saladused T.I.M.E. eksperimentidest. Raamat tutvustab ka mõistusetehnikaid kaugvaatlust- ja mõjutamist ning kanaldamist, mida igaüks võib kasutama õppida.

Tasuta e-raamat

Lae tutvumiseks alla Gerald O'Donnell'i tasuta eestikeelne 36-leheküljeline e-raamat "Paljastatud Kaugmõjutamise saladused".
Raamatus räägitakse Inimese olemusest, Universumist, Loojast, Emakesest Loodusest, Maatriksist, reaalsusest, milles me elame ning meie võimalustest luua endale meie endi soovitud reaalsus kasutades Kaugmõjutamist.
Email again: